صفحه شخصی مهدی مردانی (گلستانی)

مدرّس و پژوهشگر مطالعات حدیث و نهج البلاغه

"پنجشنبه های پژوهشکده" پیش روی پژوهشگرانمجموع: ۰

بازدید: ۱۶۱۲

خبر

"پنجشنبه های پژوهشکده" پیش روی پژوهشگران

ارسال شده در: 26 آبان 1398 - 10:10 توسط پایگاه

"پنجشنبه های پژوهشکده" پیش روی پژوهشگران

 

اولین جلسه از سلسله نشست‌های علمی پژوهشکده علوم اسلامی با حضور محققان، اساتید و دانشجویان جامعه المصطفی در محل پژوهشکده بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد

 

به گزارش اداره روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر مردانی(گلستانی) سرپرست پژوهشکده علوم اسلامی، طی مصاحبه ای با این اداره اذعان داشت: این نشست‌ها که با عنوان «پنجشنبه های پژوهشکده» نامگذاری شده است، در هر جلسه میزبان یک استاد  مدعو خواهد بود که به ارائه بحث درباره «عرصه های نوین پژوهشی در علوم اسلامی» می‌پردازد و با پرسش و پاسخ حضار همراه است. همچنین نشست‌های دیگری در قالب کرسی ترویجی، میزگرد تخصصی و سخنرانی در این پژوهشکده برگزار می‌شود.

 

این گزارش حاکی از آن است که جلسه اول این نشست بعد از ظهر پنجشنبه 23 آبان 1398 با ارائه حجت الاسلام و المسلمین دکتر مردانی(گلستانی) با موضوع عصری‌سازی افعال پیامبر (ص) برگزار شد. این نشست با موضوع چگونگی الگوبرداری از رفتار پیامبر اکرم (ص) روز یکشنبه 26 آبان در محل دانشگاه قرآن و حدیث واقع در خیابان سناباد ادامه خواهد یافت.

 

در ادامه این جلسه درباره همکاری دانشجویان جامعه المصطفی با پژوهشکده سوال شد که مسؤول این بخش از امکان همکاری در قالب طرح پژوهشی و همچنین همکار پژوهشی طبق ضوابط وزارت علوم خبر داد.

 

گفتنی است پس از هماهنگی‌های لازم این سلسله جلسات به صورت منظم در روزهای پنجشنبه بعد از نماز ظهر در محل پژوهشکده برگزار خواهد شد.

 

 

نظرات

یادداشت ها

کتاب ها